Kuchyně na míru

  
Korpusy jsou vyrobeny z 18mm laminované dřevotřísky v široké barevné nabídce.
Záda korpusů jsou vyrobena ze 4mm MDF v provedení do drážky, v barvách dřevodekorů nebo bílé. Skříňky určené pro vestavné spotřebiče jsou bez zad.

Spodní skříňky a vysoké skříně jsou vybaveny plastovými rektifikačními nožkami (včetně narážecích klipů) o výšce 10 nebo 15 cm. Nožky jsou překryty průběžnými soklovými lištami v barvě korpusu o maximální délce 270 cm. Spodní skříňky (mimo dřezových a pro vestavbu) jsou vybaveny jednou stavitelnou policí a jsou dodávány v hloubce 55 cm bez dvířka a výšce 73 cm.

Horní skříňky jsou opatřeny rektifikačním závěsným kováním. Jsou dodávány v hloubce 30 cm bez dvířka a v několika různých výškách. Množství vnitřních stavitelných polic se odvíjí od výšky skříňky.

Dvířka jsou dodávána v několika provedeních: laminovaná dřevotříska s ABS hranou, MDF folie s širokým výběrem frézování v provedení standard, mat, lesk, vysoký lesk nebo lak dále pak lesklé akrylátové desky Senosan, které mají vysoký stupeň lesku plně srovnatelný s materiály jako jsou sklo nebo laky, objednat lze i masivní dvířka s povrchovou úpravou lak nebo moření + lak.

Zásuvky spodních skříněk lze objednat v několika varintách. LTD zásuvka osazená kovovým pojezdem, MULTITECH kovová bočnice s kolečkovým pojezdem, MODERNBOX kovová bočnice s kuličkovým pojezdem a tlumeným dorazem, DVD XP kovová bočnice vysoké kategorie s ložiskovým pojezdem a tlumeným dorazem.

Pracovní desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky (DTD) pokryté vysokotlakým laminátem.
Síla pracovní desky je 28 nebo 38 mm. K pracovním deskám jsou dodávány těsnící lišty, které jsou pokryty dekorativní fólií v barvě pracovní desky, ke kterým lze objednat koncovky a rohy v několika barvách. Standardní šířka pracovní desky je 60 cm. Maximální délka pracovní desky i těsnící lišty je 410 cm.

Stolové desky a rampy nabízíme ve dvou provedeních. Laminomateriál o síle 18 a 36 mm s ABS hranou, nebo provedení MDF folie o síle 18 a 28 mm v různých tvarech.

Skla do prosklených skříněk jsou nabízena v mnoha dekorech i s možností vitráží.

Úchytky nabízíme v širokém výběru tvarů i povrchových úprav od minimální rozteče 96 mm, knopky a úchytky zafrézované.

Doplňky ke kuchyním: vnitřní vybavení skříněk (příborníky, organizery, výsuvné koše, karusely, odpadkové koše, drtiče apod.), vnější vybavení kuchyně (drátěný program, multifunkční sloupy, osvětlení apod.), na dvířka používáme panty s integrovaným tlumením.

Údržba kuchyňské linky je možná provádět pouze speciálními čistícími prostředky určenými k ošetřování a údržbě nábytku. Dvířka z masivu lze ošetřovat pouze čistícími prostředky určenými k ošetření dřeva.
Nesmí se používat: chemická rozpouštědla (kyseliny, louhy, ředidla, rozpouštědla a vysoce koncentrované přípravky), tvrdé houbičky a čistící prostředky s abrasivní přísadou.
Před použitím jakéhokoli přípravku je nutné provést zkoušku jeho vlivu na některé nepohledové straně dílce. Pracovní desky nelze vystavovat nadměrné teplotě a přímému působení plamene. Nelze na ně stavět nádobí bezprostředně stažené z tepelného zdroje. Pracovní deska musí být udržována suchá, nevystavená nadměrné vlhkosti. Vzniklé potřísnění (namočení) je nutné neprodleně odstranit.
 
  • Záruka 36 měsíců
  • Nábytek se dodává smontovaný
  • Výroba atypických rozměrů

 

Kontakt

AM KUCHYNĚ
Dr. Milady Horákové 146/99,
Liberec 6
460 06

485 107 313
774 278 478

Provozní doba:
PO-PÁ: 9:00 - 12:00
13:00 - 18:00
SO: 9:00 - 12:00 (na objednání)

Novinky

Všechny články

© 2006 - 2017 AM KUCHYNĚ. Všechna práva vyhrazena.