PVC A VINYLOVÉ DÍLCE GERFLOR

Moderní vzhled,špičková kvalita, výroba s ohledem na životní prostředí. Díky vývoji se během více než 50 let stal Gerflor synonymem pro kvalitní, moderní a elegantní podlahové systémy. Klíčem k úspěchu Gerfloru jsou neustále inovace a investice v oblasti výroby. Výrobky této francouzské firmy se dnes prodávají ve více než 100 zemích světa. V současné době je druhý největší výrobce PVC podlah v Evropě a třetím ve světě.

Gerflor je úspěšný v nanejvýš odlišných tržních segmentech:Komerční podlahy (zdravotnictví, veřejné budovy, průmyslová řešení, školy). Sportovní podlahy (sportovní haly). Podlahy pro dopravní prostředky (autobusy, vlaky, letadla, metro).Podlahy pro obytné budovy (obývací pokoje, kuchyně).

Jako odborník na syntetické podlahové krytiny Gerflor vysoce oceňuje moderní design. Při současné trendu je samotná podlaha stejně důležitá, jako správný výběr barev, materiálu a struktury. Tendence k jedinečným interiérům a osobitému stylu může být zhotněna díky našemu rozsahu podlahových řešení. Ať už dáváte přednost modernímu dřevěnému vzhledu, klasickým dlaždicím, neobvyklým vzorům nebo elegantnímu, Gerflor má pro vás ten pravý design, protože jeho výrobky jsou navrhovány pro život. Stejně jako ve výrobě i v jiných odvětvích investuje Gerflor do technologií šetrných k životnímu prostředí. V posledních letech došlo k výrazné redukci emisí do ovzduší, eliminaci používání těžkých kovů, zlepšuje se ochrana znečišťování vodních zdrojů, snižování spotřeby energie. Gerflor recykluje 95 % odpadů vzniklých při výrobě.

PVC s textilní podložkou Home Comfort (4  mm) →

PVC s textilní po dložkou HQR (3 mm) 

PVC s textilní po dložkou Texline (3 mm) 

Vinylové dílce lepené Creation 55 →

Vinylové dílce lepené Creation 30 →

Vinylové dílce samolepící Creation 55 X Press 

Vinylové dílce samolepící Creation 30 X Press 

Vinylové dílce zámkové Creation 55 Clic 

Vinylové dílce zámkové Creation 30 Lock 

Virtuální studio podlah →

Průvodce výběrem PVC a dílců

Ceník podlah Gerflor →

 

 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY EGGER

Klasika na českém trhu. Jako jedna z mála laminátových podlahových krytin se EGGER může pochlubit více než desetiletou tradicí na českém trhu.

Špičková kvalita byla za tu dobu prověřena množstvím spokojených zákazníků a EGGER dnes patří k vyhledávaným výrobkům svého druhu. Vysoká kvalita zpracování, moderní design a maximální uživatelský komfort, to jsou hlavní přednosti laminátové podlahy EGGER.

podlahy EGGER →

 

 

 

DŘEVĚNÉ PODLAHY BEFAG

Třívrstvé parkety BEFAG, jak již sám název napovídá, se skládají ze tří částí. Spodní nosná a prostřední konstrukční vrstva je vyrobena z měkkého dřeva (smrk, borovice), vrchní 3,5 mm silná nášlapná dýha je vyrobena z ušlechtilého dřeva. Nabídka nášlapných dýh je rozmanitá a vy můžete vybírat z široké škály standardních i exotických dřevin. Vytvořte si podlahu svých snů. Třívrstvé parkety BEFAG jsou zároveň přátelské k životnímu prostředí, výrobky používané k lepení a ošetření povrchu nejsou zdraví škodlivé. Kvalita výrobku vyhovuje nejvyšším evropských standardům. Moderní výrobní technologie, zkušenosti a dovednosti expertů a certifikát jakosti ISO jsou důkazem vynikající kvality třívrstvých parket.

podlahy BEFAG → 

 

Kontakt

AM KUCHYNĚ
Dr. Milady Horákové 146/99,
Liberec 6
460 06

485 107 313
774 278 478

Provozní doba:
PO-PÁ: 9:00 - 12:00
13:00 - 18:00
SO: 9:00 - 12:00 (na objednání)

Novinky

Všechny články

© 2006 - 2017 AM KUCHYNĚ. Všechna práva vyhrazena.