FORMÁTOVÁNÍ

Pravoúhlé formátování, nepravidelné tvary, výřezy, vrtání otvorů, zakulacení rohů, speciální tvary na vodním paprsku.

HRANY

Standardně broušené, dále jen leštěné, ručně sražené nebo nebroušené (bez úpravy). Fazety.

KALENÍ

Kalením sklo mění fyzikální vlastnosti - získá vyšší pevnost a odolnost při prudkých změnách teploty. Doporučuje se u skel s výřezy, otvory a u skel umístěných v blízkosti tepelných zdrojů (sporáky, varné desky, topení).

FÓLIE

Fólie jsou aplikované na zadní straně skla. Ochranná PP fólie - chrání lak proti poškrábání. Hliníková folie - zabraňuje průniku vlhkosti do laku - doporučujeme ji do prostor se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Pro mokré prostory je lakované sklo nevhodné.

LEPENÍ A SPÁROVÁNÍ

Pracuje se výhradně s následujícími, lety ověřenými produkty - univerzální lepidlo MAMUT (DEN BRAVEN) a spárovací silikon WÜRTH NEUTRAL TRANSPARENT.

SÍLA SKLA

Pro obklady stěn doporučujeme 6 mm, pro pracovní desky 10 mm.

BARVY LAKU

12 standardních odstínů v základní nabídce. Cca 200 odstínů RAL. Stejný barevný odstín veškerých skel v rámci jedné objednávky zaručen.

DIGITÁLNÍ TISK

Dekorované sklo - standardně černý/bílý tisk, přelakovaný některou z barev naší standardní nabídky, nebo odstínem RAL.

 

Barevné odstíny tisku - pouze v rámci tiskových barev CMYK (nelze tisknout RAL barvy).

Fotosklo - celoplošný tisk fotografií dle výběru z internetových databází, nebo dle dodaných dat.

 

SKLENĚNÉ PRACOVNÍ DESKY

Skleněná pracovní deska do kuchyně

 

NÁVOD NA ÚDRŽBU A VYUŽITÍ INTERIEROVÝCH SKEL LONDON GLASS

Dekorativní sklo London Glass je vhodné jako obkladová součást soukromých a komerčních prostor.

Dle použití dělíme na :

a) London Glass – nekalené (netvrzené)

b) London Glass – kalené (tvzené)

c) London Glass – s hliníkovou folií

d) London Glass – s ochranou folií

Nekalená skla se všeobecně dají použít v interiéru tam, kde svým umístěním neohrožují zdraví a život členů rodiny, kde nehrozí sklu nárazy, neúměrný tlak, vysoké teploty, apod. Jsou vhodná např. Jako obklad na skříňku, jako polička, prosklení dvířek, atd.

Kalená skla se pozžívají všude tam, kam patří skla nekalená. Jsou technologicky upravena tak, že odolávají velkým změnám teplot, jsou pevnější v tlaku a tahu. V případě rozbití se nelámou střepy s ostrými hranami, ale dochází k rozpadu na drobné neostré úlomky. Jsou vhodná, jako obklad kuchyňských linek, sprchových koutů, vestavných skříní, jako pracovní deska, jídelní a konferenční stolová deska, podložka pod krbová kamna apod.

Kalená skla s hliníkovou folií používáme v případě, že obklad bude instalován do vlhkých prostor a koupelen. Hliníkovou folii doporučujeme mimo jiné použít též v případě použití zrcadel do místnosti s pernamentní vlhkostí.

Skla s ochranou folií používáme při síle skla 4 mm nejčastěji do vestavných skříní. Folie slouží k tomu, aby ochránila zadní nástřik skla před mechanickým poškozením a má hlavně funkci bezpečnostní. Při rozbití skla drží folie sklo v kuse.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Odběratel bere na vědomí, že pokud používá varnou plynovou desku s umístěním velkého hořáku v zadní části, musí dbát pokynů výrobce spotřebiče o velikosti nádob určených k vaření. Nedopusťte, aby došlo k přímému kontaktu skla s plamenem plynového sporáku !

Výrobce na požkození tohoto charakteru nebude při případné reklamaci brát zřetel.

Je v zájmu zákazníka, si před zadáním objednávky naší společnosti, zkonrolovat vizualizaci skla s DEKOREM, zda mu konečné zobrazení a umístění vzoru na skle vyhovuje, či nikoliv.

Z důvodu různých šarží skla a pigmentů barev nemůžeme garantovat stejný odstín skel z různých objednávek.

Povrchy s Melamin formaldehydem (MF) jako Formica, dřevotřískový, plastový či laminátový povrch s MF mohou způsobovat chemickou reakci připevňovacího činidla, což může způsobit změny v barvě nátěru. Při připevňování skla k jakémukoliv neporéznímu, MF či laminátovému povrchu vždy přilepte na zadní část skla samolepící černý vinyl či fólii k zabránění jakékoliv chemické reakce, která by mohla proběhnout na povrchu.

Naše společnost nepříjímá odpovědnost za jakoukoliv změnu barvy či zhoršení způsobené připevněním skla na povrchy bez obezřetnosti k tomuto upozornění a důkladné přípravy. V takovém případě nebude brát zřetel na případnou reklamaci.

Odběratel bere na vědomí, že se před konečnou instalací skla sám vizuálně ujistí, zda je výrobek v pořádku, bez zjevných pohledových vad. Výrobce nebere ohledy na případy, kdy bude předmětem reklamace skla též demontáž výrobku, které se předem neprohlédlo.

Odběratel bere na vědomí, že vizuální vady, které nejsou viditelné ze vzdálenosti minimálně 1 m, nejsou předmětem reklamace.

Při instalaci skla do vlhkých prostor (sprchové kouty, prostory u zařizovacích předmětů apod.) je třeba zajistit, aby vlhkost nepronikla k lakované straně skla. Důkladně proto musí být utěsněny veškeré spáry a otvory.

Pracujte zásadně s následujícími, lety ověřenými produkty:

Univerzální lepidlo MAMUT (Den Braven)

Spárovací silikon WÜRTH NEUTRAL TRANSPARENT

Pokud dojde k rozleptání barvy při použití nevhodného lepidla, nemůžeme brát na takovou reklamaci zřetel.

 

 

Kontakt

AM KUCHYNĚ
Dr. Milady Horákové 146/99,
Liberec 6
460 06

485 107 313
774 278 478

Provozní doba:
PO-PÁ: 9:00 - 12:00
13:00 - 18:00
SO: 9:00 - 12:00 (na objednání)

Novinky

Všechny články

© 2006 - 2017 AM KUCHYNĚ. Všechna práva vyhrazena.